Alyans Garden Ankara Düğün Salonu Kır Düğünü Nikah Balo

Ana sayfa > Alyans Garden Ankara Düğün Salonu Kır Düğünü Nikah Balo

Tercihiniz ister samimi bir bahçe konsepti isterse şık bir düğün salonu olsun, güzel bir zaman geçirmeniz için herşeyi kapsayan Alyans Garden Gölbaşı, ihtişamıyla yükselen tesisinde sizler için unutulmaz bir gün sunuyor. İster gece ister gündüz olsun düğün, toplantı, nikah, kına, nişan, yemek, konser, sünnet, matine ve balo gibi organizasyonların merkezi olan Alyans Garden Gölbaşı Ankara sizlerin taleplerini konfor ve profesyonel hizmetle buluşturuyor.

Profesyonel aşçıları, garsonları, fotoğrafçı, organizasyon ekibi, yönetimi ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyor.

Kapalı salonumuzda hayallerinizde ki kusursuz günü gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Ya da yıldızların altında bir gün. Doğal perspektifle bütünleşen klasik zarif atmosferiyle yemyeşil bahçesinde rüya gibi bir kır düğünü, Alyans Garden Gölbaşı 500 kişiye kadar misafir ağırlayan kapalı salonu ile ve 700 kişiye kadar misafir ağırlayan kır bahçesi ile idolünüz olmaya devam ediyor. Alyans Garden Gölbaşı dinamizm ile modernliği buluşturan, en yeni teknolojik altyapıyla donatılan barkovizyon, ses, kayıt ve müzik sistemleri organizasyonuzu her zaman hatırlanacak bir güne çeviriyor.

Profesyonel aşçıları, garsonları, fotoğrafçı, organizasyon ekibi, yönetimi ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyor.

Yıllardır her saniyesinde hayalini ömür boyunca unutamayacağınız bir gün ile gerçeğe dönüşüyor.

Bir ömür sürecek bu rüyanın ilk adımlarını kusursuz bir hizmet ve eşsiz ambiyansıyla Alyans Garden Gölbaşı'nda atıyor.

Birbirinden güzel organizasyonlara imza atan Alyans Garden Gölbaşı organizasyonunuzun başından sonuna kadar güler yüzlü yönetimi ve personelleri ile sizi hiç yalnız bırakıyor.

Ankara’da birçok kişinin tercihi olan Alyans Garden Gölbaşı elektrik kesilmelerine karşı otomatik jeneratör sistemi ile mutluluğunuzu yarım kalmasını da engelliyor.

Salonumuzu konum itibariyle merkezi bir alanda olup toplu taşıma araçları önünden geçmektedir. Ayrıca çok geniş bir otopark alanı bulunmaktadır.

Ayrıca çocuk oyun alanı, palyaço, çocuk bakım odası ile mescidimiz de misafirlerimizin hizmetine sunuluyor. Her şeyden de önemlisi davetlilerinizin memnuniyetini ön planda tutacak hizmet anlayışı ile kalite politikamızı daima yükseltiyoruz.